EKO probiotyk z głogu SUNVIO

EKO probiotyk z głogu SUNVIO

Czym są probiotyki?

Probiotyki, to rodzaj pożytecznych bakterii, które tworzą przyjazną organizmowi florę bakteryjną. Pozytywnie wpływają na układ odpornościowy organizmu i są niezwykle przydatne np. po długotrwałym leczeniu antybiotykowym.

Koncentrat SunVio zawiera bakterie probiotyczne “ożywione” w procesie technologicznym, które tworzą wyselekcjonowany kompleks, “współpracując” ze sobą wykazują prozdrowotne działanie na organizm człowieka.

SunVio to starannie dobrane “ożywione” szczepy bakteryjne z rodziny Latobacillus i Bifidobaterium. Zostały one poddane badaniom laboratoryjnym, które potwierdziły ich pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Właściwości głogu

Głóg zawarty w EKO probiotyku jest bogaty w witaminę B, C i liczne sole mineralne. Substancje zawierające w swym składzie głóg przyczyniają się do regulacji skurczów mięśnia sercowego, przez co działa on sprawniej i wydajniej. Za sprawą procyjanidów zawartych w głogu dochodzi do regulacji ciśnienia krwi. Flawonoidy wspomagają układ krwionośny i wzmacniają działanie witaminy C, działają też rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit, dróg moczowych i macicy. Produkty z kwiatem głogu wpływają pozytywnie na układ nerwowy i są przydatne w walce z bezsennością.