Aromastick (inhalator naturalny do nosa) – zdrowie i dobre samopoczucie drzemiące w zapachach

Aromastick to naturalne inhalatory, które poprawiają nastrój, pomagają poradzić sobie ze stresem oraz z problemami ze zdrowiem psychicznym. Inhalatory oddziałują na ludzki umysł i organizm za pomocą specjalnie skomponowanych zapachów w 6 różnych odsłonach.

Aromastick – jak powstały?

Aromastick zapach powstał dzięki przeprowadzeniu wielu badań naukowych, które udowodniły, że olejki eteryczne mają ogromny wpływ na ludzkie emocje. Umiejętne dobieranie i stosowanie aromatów pozytywnie wpływa na samopoczucie, a także ułatwia leczenie depresji, chronicznego stresu i wielu innych problemów związanych z psychiką.

Inhalator Aromastick stworzono w oparciu o wiedzę, którą zdobył E.E. Free już na początku XX wieku. Według badacza każda reakcja na zapachy jest wywołana wpływem emocji na część umysłu, która funkcjonuje niezależnie od jego reszty. Free określił ją jako nieświadomość. Podobnych odkryć dokonali inni naukowcy, w tym Kate Fox, antropolog, oraz psychologowie – Bettina Pause, Rachel Herz i Steve van Toller.

Aromastick – sposób użycia

Naturalny inhalator Aromastick jest dostępny w formie odkręcanego sztyftu, który przypomina nieco ochronną pomadkę do ust. Sztyft odkręca się, a następie wdycha się uwalniany przez niego zapach. Aromastick można przysunąć w pobliże nosa lub ustawić go na biurku czy stole, przy którym się siedzi. Już po kilku minutach poczuje się działanie zapachu i zauważy się jego wpływ na stan emocjonalny.

Nordic Walking – poznaj jego największe zalety!
Aktywność fizyczna zajmuje ważne miejsce w życiu każdego człowieka. Jej Z tego artykułu dowiesz się: Czym jest i na czym polega Nordic Walking? Kto może uprawiać Nordic Walking? Jakie są największe zalety Nordic Walkingu? Wpływ na poprawę ogólnej kondycji organizmu, jak równie Jak wybrać odpowiednie kije do uprawiania Nordic Walkingu? Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas uprawiania Nordic Chociaż Nordic Walking wydaje się być niezwykle prostą dyscypliną sportu, w istocie Po pierwsze: NIEODPOWIEDNIA DŁUGOŚĆ KIJKÓW. Dobranie odpowiedniej d Po drugie: JEDNOSTRONNY MARSZ. Podczas uprawiania niniejszej dziedziny sportu, powinni Po trzecie: NIEODPOWIEDNIE OBUWIE. W celu uprawiania niniejszej formy sportu Podsumowanie Nordic Walking to ...

Aromastick – działanie

Aromastick w sztyfcie działa na układ limbiczny, pamięć, nastrój oraz emocje. Dzięki jego stosowaniu, ciało jest zrelaksowane i rozluźnione, a samopoczucie po ciężkim dniu poprawia się o wiele szybciej. Kompozycje zapachów pozwalają oderwać się od rutyny i zachować wspomnienia wyjątkowych chwil na dłużej. Przydają się również w towarzystwie, gdy chce się utrzymać dobry nastrój i optymizm.

Inhalatory Aromastick są dostępne w 6 różnych wersjach zapachowych, dzięki którym uzyskuje się określony efekt. Aromastick zapach może pobudzać, odświeżać umysł bądź osiągnąć inny, zamierzony efekt.

Balance

Aromastick Równowaga jest połączeniem olejków eterycznych, które wykazują działanie relaksacyjne i pobudzające. Dzięki nim umysł i ciało działają w tym samym rytmie i zachowują wewnętrzną równowagę. Inhalator łączy w sobie organiczne olejki z mięty pieprzowej, cyprysu, pelargonii i korzenia imbiru.

 Calm

Aromastick Calm to połączenie zapachów, które pozwala odzyskać spokój emocjonalny. Kompozycja ułatwia odzyskiwanie kontroli nad umysłem i emocjami, dzięki czemu odczuwa się przyjemny spokój. W skład sztyftu Spokój wchodzą olejki z bergamotki, cytryny, cedru, szałwii muszkatołowej i wetiwerii pachnącej.

Relax

Stosowanie sztyftu do nosa Relax ułatwia radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami – presja, stres i szybkie tempo życia stają się o wiele mniej dokuczliwe. Zapach Relaks stosuje się wieczorem, by odprężyć się przed snem. Kojący aromat sztyftu jest wynikiem połączenia organicznych olejków z lawendy, mandarynki i wetiwerii pachnącej.

Energy

Naturalny inhalator do nosa o smaku Energia wykazuje silne działanie pobudzające, dlatego jego stosowanie jest zalecane w przypadku spadku efektywności pracy lub nauki. Energetyczne aromaty dodają wigoru podczas uprawiania sportu, a także wspierają organizm, gdy czeka go wytężony wysiłek. Kompozycja zapachowa powstała z połączenia olejku z mięty pieprzowej, organicznego grejpfruta i rozmarynu.

Focus

Gdy poziom koncentracji spada, sztyft Aromastick Focus pomaga ponownie skupić uwagę. Aromastick Koncentracja przydaje się studentom podczas intensywnej nauki, a także osobom, które wykonują pracę umysłową. Olejki z mięty pieprzowej, rozmarynu i kory cynamonu pozwalają zachować jasność umysłu i przygotować się do wykonania kolejnego zadania.

Refresh

Aromastick Świeżość łączy organiczny olejek eukaliptusowy i mentolowy, dzięki którym odzyskuje się poczuje spokoju i czystego umysłu. Zapach sprawia, że zarówno umysł, jak i ciało są odświeżone nawet po ciężkim dniu.

 

Udostępnij:

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *