Dystrybutor preparatów specjalnych i suplementów diety

Regularne ćwiczenia na siłowni i idealnie zbilansowana dieta nie zawsze wystarczą, żeby osiągnąć wymarzone rezultaty. Czasami niezbędne jest wsparcie się w walce o wymarzoną sylwetkę specjalnymi preparatami. Jednak w ostatnich czasach rynek suplementów diety jest tak rozbudowany, że łatwo pogubić się w ich nazwach i sposobach działania. Tym razem przyjrzyjmy się popularnej wśród osób trenujących ostarynie.


Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym jest i jak działa ostaryna
  • jakie korzyści płyną z jej stosowania
  • co warto wiedzieć o jej stosowaniu
  • gdzie kupić ostarynę o sprawdzonej jakości

Czym dokładnie jest ostaryna?

Ostaryna, znana również jako Enobosarm, jest zaliczana do grupy SARM-ów – selektywnych modulatorów receptorów androgenowych, o silnym działaniu anabolicznym. W organizmie łączy się ona z tymi samymi białkami co testosteron i DHT. Za jej największą zaletę uznaje się jednak znikomy efekt androgenny.

Jakie zalety posiada ostaryna?

  • nie ma wpływu na libido, profil lipidowy, owłosienie i stan gruczołu krokowego
  • znacząco podnosi tempo przemian biosyntezy białek mięśniowych
  • stymuluje kondycję kolagenu
  • poprawia stan skóry i stawów
  • wpływa na odtłuszczenie newralgicznych okolic ciała

ostaryna

Ostaryna – stosowanie

Ostaryna jest najczęściej stosowana jako produkt wspomagający zwiększenie suchej masy mięśniowej, ale także na redukcji. Okres jej półtrwania w organizmie to prawie 24 godziny. Z tego względu wystarczy przyjmować ją raz dziennie, najlepiej po posiłku. Poprawy masy mięśniowej można spodziewać się już po 2 miesiącach regularnego stosowania.  Co ważne, efekt przyrostu mięśni utrzymuje się także po odstawieniu preparatu.

Gdzie kupić ostarynę?

W sklepach dla sportowców, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, bez problemu dostaniesz ostarynę. Jeśli jednak szukasz produktu o farmaceutycznej jakości w rozsądnej cenie sprawdź ofertę sklepu https://www.gym-warriors.eu/pl/ Znajdziesz tam nie tylko ostarynę, ale także wiele innych preparatów, które będą Twoim codziennym wsparciem w walce o wymarzone rezultaty treningowe.

 

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.