EKO probiotyk z chmielu SUNVIO

Czym są probiotyki?

Probiotyki, to rodzaj pożytecznych bakterii, które tworzą przyjazną organizmowi florę bakteryjną. Pozytywnie wpływają na układ odpornościowy organizmu i są niezwykle przydatne np. po długotrwałym leczeniu antybiotykowym.

Koncentrat SunVio zawiera bakterie probiotyczne “ożywione” w procesie technologicznym, które tworzą wyselekcjonowany kompleks, “współpracując” ze sobą wykazują prozdrowotne działanie na organizm człowieka.

SunVio to starannie dobrane “ożywione” szczepy bakteryjne z rodziny Latobacillus i Bifidobaterium. Zostały one poddane badaniom laboratoryjnym, które potwierdziły ich pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Właściwości chmielu

Chmiel zawarty w EKO probiotyku jest wskazany dla osób narażonych na długotrwały stres, cierpiących na nerwicę jelitową i mających problemy z zasypianiem. Wszystko za sprawą bogatego składu tej rośliny. Chmiel zawiera lupulinę, która wpływa uspokajająco i nasennie na ludzki organizm. Pod tym względem sprawdza się lepiej, niż melisa czy krople walerianowe. Składniki zawarte w chmielu wspomagają też walkę z problemami jelitowymi i żołądkowymi. Alfa–kwasy zawarte w chmielu zapobiegają infekcjom dróg oddechowych, ponieważ chronią przed wirusem Respiratory Syncytial Virus (RSV).

Udostępnij:

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.