Kaszka instant jaglana

Kaszka dostarcza ciału niezbędnych do funkcjonowania minerałów i węglowodanów, zaopatrujących organizm w niezbędną energię.

Kaszka Nominal to produkt bezglutenowy, nie zawierający mleka. Jest wolna od konserwantów i barwników, co daje gwarancję 100% naturalności.

Wszystkie kaszki Nominal posiadają wysoką wartość odżywczą. Są łatwe w przygotowaniu i stanowią bogactwo przyswajalnych witamin i minerałów. Właśnie z tego powodu kaszki Nominal posmakują zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dostarczą niezbędnej dawki energii i węglowodanów.

Sposób przygotowania

Do ciepłego mleka lub wody wsypujemy kaszkę, dosypujemy i mieszamy dopóki nie uzyskamy pożądanej gęstości. Po wymieszaniu odstawiamy na 1-2 minuty.

Kaszę można podawać z dodatkiem syropu klonowego, cukrem trzcinowym, dżemem, marmoladą, musami owocowymi, wiórkami kokosowymi, orzechami, sezamem, masłem i olejem tłoczonym na zimno.

Udostępnij:

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.