Odchudzaj się z nami!

Dieta diecie nierówna.

Skąd to wiemy? Z doświadczenia. Piszą do nas osoby, które próbowały już niejednej „diety-cud” i jedyny, co straciły, to pieniądze. Dlaczego?

9665510_xl1

Bo trafiły na nieuczciwych „dietetyków”, sprzedawców produktów na odchudzanie i osób, które chciały tylko zarobić. Takie osoby każdego dnia wykorzystują fakt, jak bardzo zdeterminowani są ludzie, którzy chcą schudnąć. I przekonują ich, że „cudowne specyfiki na odchudzanie” pozwolą stracić 10 kg w ciągu miesiąca. To, oczywiście, nieprawda!

Więc dlaczego tak się dzieje, że wielu nieuczciwych „dietetyków” i sprzedawców wciąż oszukuje ludzi?

Bo ludzie wciąż im wierzą.
Wierzą, że, żeby schudnąć, wystarczy brać tabletek i przesiedzieć cały dzień. Zapominają, że potrzebna jest aktywność fizyczna, zmiana diety i nawyków żywieniowych- czyli, słowem, wywrócenie do góry nogami swojego dotychczasowego życia.

A efekty?

W uczciwej, mądrej diecie, nie będą widoczne od razu, ale stopniowo. Waga będzie spadała powoli, później szybciej, ale, co ważne, bez efektu jo-jo. Bo zdrowe odchudzanie to odchudzanie skuteczne, ale nie ekspresowe!

Na tej stronie podpowiemy Ci jak schudnąć. Nie szybko i na chwilę, ale powoli i skutecznie. Zdrowo i bez efektu jo-jo.

Powiemy Ci, jakie produkty żywieniowe wybrać, jak przygotować śniadanie, obiad i kolację. Wyjaśnimy czy warto biegać, jeździć na rowerze, lub chodzić na długie spacery.

I będziemy towarzyszyć Ci w zrzucaniu wagi!

Dołącz do nas!
Zapraszamy!

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.