Olejek marchewkowy- podaruj skórze zdrowy wygląd!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. To dobry czas, żeby zadbać o kondycję skóry, która po kilku miesiącach zimy jest osłabiona. W tym pomoże olejek marchewkowy- kosmetyczny olejek, przeznaczony do pielęgnacji skóry i nadania jej opalenizny.

Olejek kosmetyczny stymuluje odporność skóry i powstrzymuje procesy starzenia. Stosuje się go w celu poprawienia kolorytu skóry. Działa podobnie jak samoopalacz, z tym, że wygląda bardziej naturalnie i nie niszczy skóry.

Stosowanie olejku kosmetycznego sprawia, że skóra staje się ciemniejsza i bardziej odporna na działanie promieni UV i wolnych rodników.

Wiosenne słońce opala zdrowo i nie ma obawy o ryzyko oparzeń. Można spędzać nawet kilka godzin na słońcu, co ma pozytywny wpływ na ogólną kondycję organizmu.

Olej marchewkowy zawiera beta-karoten, który utrwala i pogłębia opaleniznę, nadając skórze naturalnie złocisty odcień. Zawiera witaminę A, która chroni skórę przed utratą wody i regeneruje podrażniony naskórek, wspomagając naturalną produkcję kolagenu.

Olej marchewkowy ma szerokie zastosowanie. W rozcieńczonej postaci można go używać do pielęgnacji ciała i włosów, masażu i jako kosmetyk do opalania. Jest zdrowy i nadaje się do pielęgnacji także skóry dojrzałej, ponieważ redukuje zmarszczki i pomaga zachować skórze jędrność.

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.