Szampon syberyjski nr1

Tradycyjny, syberyjski szampon do włosów na cedrowym propolisie o działaniu wzmacniającym. Powstał według sprawdzonych receptur apteczki Babci Agafii, uzupełniony o cenne składniki organiczne. Słynna zielarka Agafia Jermakowa często używała propolisu, jako składnika swoich szamponów.

Szampon numer jeden z całej linii zawiera organiczne woski z kwiatów, oleje z cedru, maliny kamionki oraz propolisu cedrowego. Składniki te aktywnie wzmacniają włosy, regenerują je i chronią przed uszkodzeniami struktury. Kosmetyk przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji zniszczonych, pozbawionych życia włosów.

Naturalny, bez SLS, parabenów, silikonów i soli.

Właściwości składników:

– Żywica sosny długoigielnej (Pinus Palustris Wood Tar) – posiada działanie przeciwutleniające, przeciwzapalnie i odżywcze.
– Wosk pszczeli (Beeswax) – nabłyszcza, chroni przed uszkodzeniami i odżywia.
– Pyłek kwiatowy (Pollen Extract) – to bardzo cenny składnik, będący źródłem witamin, minerałów, aminokwasów, które są niezbędne do odżywienia zniszczonych włosów
– Propolis cedrowy (Pinus Sibirica Ledeb Oil) – aktywnie wzmacnia i regeneruje włosy

Udostępnij:

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.