Bezinwazyjny lifting powiek

Dla kogo jest przeznaczony lifting powiek? Wraz z wiekiem zmniejsza się jędrność skóry, a efekty są widoczne szczególnie w okolicach oczu. Najczęstszą niedogodnością dla kobiet i mężczyzn jest problem opadających powiek. Rozwiązaniem tego problemu jest lifting. Choć większość tego typu zabiegów kojarzy się z operacjami przy użyciu skalpela, tak naprawdę lifting można wykonać na wiele różnych sposobów – między innymi za pomocą generatora plazmy.

Lifting polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu i skóry z okolic powiek, zarówno górnych, jak i dolnych. Zazwyczaj na zabieg blefaroplastyki decydują się osoby, które zmagają się z problemem wiotkiej skóry w okolicach oczu. Najczęściej lifting wykonuje się w celach estetycznych, aby pozbyć się opadających powiek lub cieni pod oczami. Zdarza się również tak, że opadająca powieka zmniejsza pole widzenia – w takim przypadku zabieg korekcji jest również dobrym rozwiązaniem.

Lifting bez skalpela? Plasma IQ!

Powszechnie zabiegi estetyczne kojarzą się z operacjami przy użyciu skalpela i z pozabiegowym bólem. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie. Jednym z alternatywnych sposobów przeprowadzenia liftingu powiek jest generator plazmy. Urządzenie o nazwie Plasma IQ stosowane jest przez specjalistów od medycyny estetycznej i dermatologii. Zasada działania generatora jest bardzo prosta. Pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą tworzy się plazma. Następnie jej mikrowiązki oddziałują na naskórek, obkurczając skórę w miejscu działania.

Jest to zabieg w pełni bezpieczny, ponieważ urządzenie w trakcie pracy nie jest podłączone do prądu, a punktowe działanie generatora gwarantuje, że nie uszkodzi skóry i nie ma wpływu na zdrowe tkanki.

Umów się na profesjonalny zabieg liftingu powiek w MEDESTETIC – zadzwoń pod nr tel. 789 222 199

Jakie zalety ma stosowanie generatora Plasma IQ?

Największą zaletą wykonywania liftingu przy pomocy generatora plazmy jest jego bezinwazyjność. Nie wymaga tworzenia nacięć skalpelem, tak jak w przypadku tradycyjnego zabiegu chirurgicznego, dzięki czemu okres gojenia nie jest długi i nie będzie konieczne zaprzestanie codziennych aktywności. Oprócz tego generator jest precyzyjny, oddziałuje jedynie na konkretne, poprawiane miejsce, nie uszkadzając przy tym innych fragmentów skóry.

Brak ingerencji w głębokie struktury skóry sprawia, że lifting przy użyciu plazmy jest w pełni bezpieczny, a dzięki temu, że urządzenie nie wymaga wykorzystywania prądu, zabiegowi mogą poddać się także osoby z rozrusznikami serca. Co ważne, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Plasma IQ stosowany jest nie tylko do liftingu powiek, ale także do takich zabiegów, jak leczenie wiotkiej skóry na brzuchu oraz w okolicy łokci i kolan. Znajduje także zastosowanie w leczeniu trądziku oraz rozstępów i blizn powstałych po operacjach. Wykorzystuje się go również do usuwania różnego rodzaju brodawek.

Bezinwazyjny sposób na zniewalające spojrzenie!

Generator plazmy to jeden ze sposobów, który pozwala na korekcję powiek także osobom, które obawiają się operacji chirurgicznych. To zabieg skuteczny i w pełni bezpieczny. Dzięki temu problem opadających powiek może stać się przeszłością. Pamiętaj jednak, że powinien być wykonywany jedynie pod czujnym okiem specjalisty z certyfikowanym sprzętem.

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.