Płaski brzuch w zaledwie 7 dni – “superbrzuszki”!

dieta - plaski brzuch

Święta, święta…i po świętach. Oprócz pięknych wspomnień i chwil spędzonych z ukochanymi, po świętach dorobiliśmy się “brzuszka”. Wy też? W końcu były święta, więc raz w roku przestaliśmy liczyć kalorie i oto efekty… Jednak, nie ma co się załamywać, są sposoby na odzyskanie pięknej, szczupłej sylwetki już w 1 tydzień!

Jeżeli Twoim marzeniem, albo postanowieniem noworocznym jest pozbycie się oponki z brzuszka, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie idealny trening. Dzięki tej metodzie,w szybkim czasie osiągniesz swój wymarzony cel.

Możesz stracić 2 kilogramy i nawet 6 centymetrów obwodu i to wszystko w ciągu tygodnia. Dużo, prawda? Efekty są niesamowite. Wystarczy, że naprawdę sumiennie przyłożysz się do ćwiczeń. Jedyny warunek jaki musisz spełnić, to bardzo sumiennie i starannie wykonywać ćwiczenia a także mobilizować się do treningu każdego dnia i najlepiej o stałej porze. Dobrze byłoby również połączyć “superbrzuszki” z ruchem na świeżym powietrzu, choćby nawet zamiast samochodem, zrób sobie spacer idąc do pracy bądź szkoły. Ważna jest także odpowiednia dieta. Koniecznie pij co najmniej 1 ½ litra wody niegazowanej dziennie. Organizm pomoże Ci oczyścić też błonnik oczyszczający – efekty niezwykle zadowalające.

thumb

Wracając do treningu i “superbrzuszków”…

  1. Superbrzuszki:

Połóż się wygodnie na plecach. Unieś wyprostowane nogi, a następnie ugnij je w kolanach w taki sposób, by tworzyły kąt prosty. Skrzyżuj ręce na piersiach. Następnie opuść plecy, lecz nie kładź ich na podłodze. Ćwiczenie wymaga powtórzeń, oczywiście w zależności od kondycji. Zacznij od 20 powtórzeń, a z upływem czasu, bądź jeśli Twoja kondycja jest na zadowalającym poziomie, wykonuj 30 albo nawet 50 powtórzeń superbrzuszków na dzień.

  1. Odwrócone brzuszki:

Nie zmieniaj pozycji, w dalszym ciągu leż na plecach. Jednak, tym razem, wyprostowane ręce połóż za głowę i wsuń pod ciężki mebel. Unieś wyprostowane nogi, a następnie ugnij je lekko. Napinaj mięśnie brzucha, jednocześnie unosząc lekko biodra, pupę i nogi (w taki sposób, w jaki chciałbyś zrobić świecę, ale nie tak wysoko). Następnie opuść powoli biodra. Ćwiczenie powtarzaj tak jak poprzednie.

  1. Unoszenie bioder:

Połóż się na prawym boku i podeprzyj na prawym łokciu, natomiast lewą dłoń oprzyj na biodrze. Napinaj mięśnie brzucha, unosząc biodra. Wykonaj 20, 30 lub 50 powtórzeń, w zależności jaką kondycją dysponujesz.

Cały trening należy powtórzyć jeszcze 3 razy. Należy wykonywać ćwiczenia codziennie, aby dały upragniony efekt. Pamiętaj, że im więcej powtórzeń, tym szybciej osiągniesz rezultaty. Nie zapomnij też o diecie i ruchu na świeżym powietrzu – to naprawdę ważne.

Zacznijmy od dzisiaj ćwiczyć razem i odliczajmy dni do końca…  🙂 Powodzenia!

Jeśli chcesz poznać więcej praktycznych porad z zakresu dietetyki, bądź na bieżąco z portalem kacikzdrowia.pl i zapisz się na newsletter.